piątek, 9 października 2015

Tęsknię...

Tęsknię wprost okrutnie za lalkowaniem :/ I choć nie żałuję ani jednej sekundy, którą poświęcam mojej malutkiej córeczce, to nieustannie myślę o lalkach. Karmiąc wertuję ebay i czytam Wasze wpisy na Facebooku, rzucam się łapczywie na każde powiadomienie o nowych pinach na Pintereście i zdjęciach na Flickrze, mam kilka pomysłów dziennie na nowe ubranka i uciułaną drobną sumkę na nową lalkę... tylko zero czasu na wybór tej lalki, zrobienie własnych zdjęć i wcielenie w życie pomysłów na ubranka. Od dwóch miesięcy mam na drutach ten sam sweterek, uwierzycie? Kiedyś zrobienie go zajęło by mi dwa dni :)

Czasami zastanawiam się nad tym, jakim strasznym marnotrawstwem czasu jest sen :D 

Dobranoc :)

Ps. Jutro moje Maleństwo skończy pół roku, a wygląda już tak: 

9 komentarzy :

 1. Spore już to Twoje Maleństwo i bardzo słodkie. No cóż, na jakiś czas musisz zamienić mini lalki na tę większą- przecież Ona też potrzebuje co chwilę nowych ubranek!
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maleństwo śliczne. Tymczasem wyśpij się, gdy masz tylko okazję, lalki poczekają. I my też, choć również tęsknimy ( Za Pukisiem też).

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne maleństwo i jeszcze dziewczynka :) ciesz się nią i tym, że jest i Cię potrzebuje, za "chwilę" pobiegnie za starszą siostrą i będziesz miała dużo wolnego czasu ;)
  Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze chwila jeszcze dwie i będzie czas :) śliczna dziewczynka, wszystkiego najlepszego na półroczek :) i czekam na nowe sweterki i cuda również, ale są rzeczy ważne i ważniejsze, więc poczekam ile będzie trzeba :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na wszystko przyjdzie pora ;) Teraz czas na Maleństwo :) Najlepszego i dużoo zdrówka na ten pół roczku ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Maleństwo jest urocze więc sweterki i lalkowanie spokojnie poczekają :) Przyjdzie na nie czas i znów będziesz zachwycać nas swoimi maleńkimi arcydziełami ;)
  Wszystkiego najlepszego dla Was :***

  OdpowiedzUsuń
 7. Malenstwo odrosnie i znajdziesz znow czas na lalowanie <3 przeslodki szkrab <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech Ci się ta Twoja urocza maleńka Córusia zdrowo chowa i przysparza Ci wiele radości! Ani się obejrzysz, jak zacznie tuptać po domu, potem będzie biegać do koleżanek, a Ty będziesz miała więcej czasu na powrót do lalkowego świata... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczna córeczka :) Gratuluję Maleństwa :)

  OdpowiedzUsuń