czwartek, 25 października 2012

Wychodząc z domu nigdy nie Wiesz co Cię spotka…

Niestety w przypadku mojego taty to było zasłabnięcie podczas jazdy samochodem w poniedziałek rano :( Zdążył jeszcze ostatkiem sił zaparkować i … stracił świadomość tego, co się dookoła niego dzieje. Na szczęście szybko wezwano karetkę. Komentarz do tego, że w szpitalu po zrobieniu mu tomografu na 7 godzin pozostawiono go na izbie przyjęć bez jedzenia, picia, kroplówki, JAKIEGOKOLWIEK ZAINTERESOWANIA! sobie daruję. Miał objawy takie, jak przy udarze mózgu i zupełnie nie było z nim kontaktu. Byłyśmy z mamą przerażone. Ostatnie dni to był tylko bieg miedzy szpitalem a domem. We wtorek w bramie spotkałam kuriera, który przywiózł mi nowy aparat. Nawet się nim nie miałam ochoty ani czasu zainteresować.

Dziś mój tata wrócił do domu :) To było jakieś niedotlenienie mózgu. Luki w jego pamięci już się nie wypełnią, ale na szczęście sprawność umysłowa i fizyczna powoli wraca. Ja też mogę wreszcie wrócić do codziennych zajęć. Jak tylko uporam się z zaległościami w domu, to zacznę nadrabiać zaległości blogowe. Przejrzę Wasze blogi, wypróbuje aparat. Mam nawet jeden ciuszek, który trzymałam specjalnie na tą okazję :)

A na razie zmykam prasować :)

11 komentarzy :

 1. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Również życzę zdrówka Twojemu tacie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że z Tatą wszystko w porządku. Przesyłam Ciepłe myśli!

  OdpowiedzUsuń
 3. DUŻO ZDROWIA życzę !
  Będzie dobrze !

  OdpowiedzUsuń
 4. pozdrawiam i życzę Tacie powrotu do zdrowia i jak najrzadszego kontaktu ze służbą zdrowia w tym porypanym kraju......

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się że jest już dobrze:) Pozdrawiam Pani tatę ^^ I czekam na wpisy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze że tak to się skończyło, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia twojego taty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również zyczę wszystkiego dobrego taciei szybkiego powrotu do formy. I niech zacznie o siebie dbać to bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ach te nasze szpitale... brak na nie słów.
  A tacie życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szybkiego powrotu do zdrowia dla taty :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szybkiego powrotu do zdrowia dla taty :)0

  OdpowiedzUsuń