piątek, 8 sierpnia 2014

Zdobycz z IKEI :D

Byliśmy w Ikei przejazdem. Chciałam kupić zwykły minutnik do jajek (którego oczywiście nie kupiłam). Przechodząc ścieżką “zwiedzania” zobaczyłam TO!

 

DSCN2879

 

Podświetlana gablota zamykana od góry. Szczelna i rozmiarem wprost stworzona do mojego małego mieszkania :D Wstyd mi, ale zachowałam się jak moja pięcioletnia córka – złapałam pudło i stanowczo oświadczyłam mężowi, że bez niej nie wychodzę. Dobra taktyka, kiedy chłopu się spieszy i chce mieć święty spokój ;)

 

DSCN2886

 

Nareszcie dziewczyny mają bezpieczne od kurzu schronienie i nie będą im się zagniatać od leżenia fryzury :)

Wczoraj przyszło ciałko. Ono jest ciężkie! Jego rozmiary nie przeraziły mnie tak jak sadziłam, że przerażą, więc może się polubimy :) Przy paczce była taka karteczka:

 

DSCN2875

 

Niby drobiazg, ale jakże miły :)

12 komentarzy :

 1. o.o takiej gablotki sama szukam! a Ty masz jeszcze podświetlaną *.* kotka na karteczce poznaję, chyba od tego samego sprzedawcy kupujemy ;-) fajnie, że ciałko odpowiada, teraz już tylko czekamy na pannę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zamierzam używać podświetlania, bo mam obawy, że ciepło stopi mi Faye na żywiczną plamkę, ale gablotka jest całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gablotka świetna, w sam raz dla Twoich maluszków :)
  Moje panny na półce "obrastają" kurzem na co dzień. Jak wyjeżdżam lądują w szafie...
  Czekam niecierpliwie na nową lokatorkę :)))
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta gablotka :) też by mi się przydała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I za to kocham Ikeę, rewelacyjna gablotka! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna gablotka, jak dla Vipów, podświetlana :D Dobrze, że ciałko doszło :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Rany! Takie rzeczy w Ikei sprzedają??? Coś pięknego i mega praktyczne. A taktykę trzeba zapamiętać i stosować powszechnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyobraź sobie, że gablotka stała na dziale z lampami. Zwróciłam na nią uwagę, bo w środku stały mini mebelki i siedziała jakaś lalka :D

   Usuń